| Me_5216 a întrebat:

Care a fost cea mai fericita zi din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Au fost mai multe demne de mentionat. As mentiona ziua primului sarut si ziua sfarsitului liceului.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In fiecare an in aceasta zi.Implinesc anii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era noapte la mine.Veneam de la o vinatoare fara nimic cind deasupra mea am auzit rate.Am tras si a cazut una destul de aproape.Am cautat prin noapte pina mi s-au terminat bateriile la lanterna dar degeaba.Am plecat obosit acasa ca sa gaseasca sotia un ratoi de toata frumusetea in ranita.Ca sa vezi mai.Cazuse chiar in ranita tembelul.

| Lighto a răspuns:

Ink n-a venit