| Andia0 a întrebat:

Buna!
Care este cea mai frumoasa amintire pe care o aveti impreuna cu persoana iubita? (actuala sau fosta)

12 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cu actualul meu iubit suntem un pic cam la distanta in momentul de fata de aceia cand ne intalnim avem cele mai frumoase momente.
Prima oara cand ne-am sarutat de el si-a facut insfarsit curaj sa vina spre mine si eu in ultima secunda m-am ferit ca nu am stiut ce vrea si sa rosit tot si cand mi-am dat seama ce s-a intamplat si mi-am amintit ca el a spus ca e timid si ca s-ar simti prost m-am intors repede si l-am sarutat de nici nu a stiut ce se intampla laughing doar sa nu creada ca am ceva impotriva sau ca il resping chiar imi placea.
Apoi si prima noapte de dragoste si diminetile cand ma trezea cu cafeaua facuta si cu micul dejun si mereu inainte de a ma trezi fugea la o cofetarie unde dimineata erau prajituri prospete si dupa mic dejun imi facea o surpriza cu cate o prajitura cu frisca preferata mea.
Cand nu dormeam la el si mergeam abia dimineata si il prindeam de picioare si se speria groaznic si ma bagam la el in brate ca sa se calmeze si mai dormeam asa o ora doua...

| Andia0 explică (pentru Freya1):

Frumoase amintiri, la cat mai multeee >big grin

| YouandI a răspuns:

Primul sărut, afara era frig, pe inserate și am simțit cum niste buze dulci și fierbinți mi le savurau pe ale mele. Pare siropos știu, dar asta am simțit.

| Andia0 explică (pentru YouandI):

Auu nu e deloc siropos big grin bine, nu in sensul rau al cuvantului...e chiar scumpiiic :X

| YouandI a răspuns (pentru Andia0):

Mulțumesc

| NadarraXD a răspuns:

Era prima oara cand ne plimbam, aveam emotii, aproape tremuram.
Era atat de frumos felul cum ne intelegeam si radeam si a ales cel mai frumos moment sa ma intrebe ce flori imi plac. Am zis ca trandafirii rosii si a sarit gardutul unui bloc ca sa-mi ia mie unul.laughing) pe moment. Faza cu "trandafirul dintre blocuri" m-a indragostit mai tare. Cand mi l-a dat a spus ceva de genul "Sa ma ierte daca vede ca i-a disparut unul, a fost pentru o cauza nobila.laughing Sper ca-ti place, promit ca nu va fi ultimul!♥"

| Andia0 explică (pentru NadarraXD):

Ooo chiar e frumos, ce dovada mai certa ca te place sa-ti fi dat?

| NadarraXD a răspuns (pentru Andia0):

Da. avea multa grija de mine. dar s-a despartit de mine-n cel mai urat fel posibil. De atunci ma evita, nu se mai uita la mine si nu am facut eu nimic. chiar a spus ca nu am fost eu de vina.

| SKillerQSama a răspuns:

Cand eram 99 de insi si ne-am traso unu la altul happy, ce vremuri frumose :*

| UnNumeScurt a răspuns:

| Alesya27alesia27 a răspuns:

Păăi, avem multe amintiri frumoase, eu imi fac amintiri si cand este foarte gelos, conteaza sa traiesti clipa si sa profiti din plin de ea, dar cea mai tare a fost 69 laughing)