| Bellinda99 a întrebat:

Buna:**! Care a fost cea mai frumoasa amintire pe care o aveti cu persoana iubita?:X:X

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai frumoasa amintire a fost cand la noi in sat s-a ratacit o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate amintirile cu el sunt speciale si frumoaselove strucklove struck N'as putea sa zic ca una e mai frumoasa decat cealalta!happy

| beki13 a răspuns:

Prezenta lui, cuvintele:,, atata timp cat inima mea va bate, va bate pentrut tine, indiferent cum ne incearca viata si ce obstacole vom intalni in calea noastra"

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Buna, pai aproape toata fosta mea relatie este o amintire frumoasa :-

| BlackStar17 a răspuns:

Poate care am avut-o.Era 3 dimineata dupa un bal si ne tineam in brate.Atunci i-am spus te iubesc si ne-am sarutat.

| Ciresyk a răspuns:

The first kiss love strucklove strucklove struck

| lilutza a răspuns:

Iooi:Xlaughing. ma imbratisa si mi-a zis ca in bratele mele isi gaseste linistea=p~