| Any_2443 a întrebat:

Care a fost cel mai frumoas lucru care vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Anamaria_7214 a răspuns:

Paihee hee sa fiu sarutata de baiatul iubit:X

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ca de-a lungul timpului sa vad ca poti avea mai mult de o mama. Eu in afara de mama naturala am considerat ca fiind pentru mine doua mame pe doamna invatatoare si pe doamna diriginta din anii de liceu. Aceste doua femei au contat si vor conta mereu enorm pentru mine. O viata de om nu e de ajuns pentru a-mi arata recunostinta.

| Damian a răspuns:

Sa folosesc antidepresive si totul e acum atat de minunat!

| Opt1k a răspuns:

Sa faci sex prima oara big grin

| HeyScandura a răspuns:

Sa ii cunosc pe prietenii mei...Mai ales pe cea mai buna prietena a mea si pe persoana care ma ajuta mereu, care imi este ca un tata si ca o mama si careia ii pot spune orice, chiar daca este o diferenta de peste 10 ani intre noi.Este primul tip in care am incredere mai mare decat in iubit.Stiu ca suna ciudat, dar el nu m-a dezamagit niciodata, la fel si prietena mea cea mai buna.
Ei 2 mi-au schimbat mentalitatea si au avut grija de mine si in fiecare zi ma gandesc la cat de norocoasa pot sa fiu pentru ca i-am gasit intre atata lume si nu as strica prietenia asta pentru nimic in lume, iar daca un baiat nu ii place nu mai am ce vorbi cu el pentru ca ei sunt parte din inima mea.

| psyho a răspuns:

Cand am adus-o in casa, pe catelusa mea, bella, de atunci imi face viata mai frumoasa.si stiu ca am alaturi un prieten devotat

| Anamaria_7214 a răspuns:

Multumesc pentru funditahappy

| Deea_7266 a răspuns:

Sa o cunosc pe cea mai buna prietena a mea cu care pot vorbi orice care e mereu langa mine cand sunt trista care ma ajuta la greu(aici zic de situatii cu baietii in care mama si tata miar zice doar cas prea mica)dar nu numai ea ma ajuta si eu incerc sa o ajut dar zi de zi mi se pare ca ea a facut prea multe pentru mine si ca eu nu am apreciato destul.Eu is cam rea cu ea dar ea tot contiinua sa se compotre minunta cu mine.Si mai am un amic bun o fi baita dar il stiu de mult si nu lasi lasa balta pentru ninik.

Si 2.Sal cunosc cu fratele meu care o fi mai mic cu 3 ani ca mine si neom ura unii pe altii si ne batem si aproape ne omoram. El ma ajuta cu ce nu am putut eu.De exemplu odata am venit acasa plangand ca nu am reusit sa stau in maini la sport iar el m-a scos in fata blocului pe iarba si atata m-a tinut cu capu in jos pana am reusit sa stau si eu il mai ajut la mate unde sunt exercitii mai grele.Suntem frati ne certam ne impacam pentru ca ne iubim.

Daca nu as fi cunoscut aceste persoana viata mea ra fi fot cu totul alta.La un moment dat am trecunt printr-o depresie si ma vrut sa m a fac emo dar ei 3 miau indreptat mentalitatea nu catre o viata cu plas si suferinta catre o viata numita speranta.Deci daca nu erau ei eu nu as fi fost azi ce sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat sa iubesc.nimic nu e mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat a fost ziua in care am primit 10 la religie.