| seth2016 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos compliment pe care l-ati primit de la iubita / iubit?
Dar cel mai frumos compliment dupa ce ati facut sex / in timp ce faceati sex?

13 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Am cocoselul mare
Am un fund bun
Arat foarte manly
A zis si ca m-ar *** pentru ca am un fund atat de bun.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Sociopat):

CHiar ma intreb, faza asta cu fundul la baieti. E oare o chesti rea sau buna? laughing

| Sociopat a răspuns (pentru UnBroken2016):

Cum sa fie rau ca ai un fund atragator? Ar da si fetele palme la fund sau ar apuca buca daca partenerul ar avea un fund atragator.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Sociopat):

Ca fata sa iti spuna un baiat ca ii place fundul tau, si ochii nu e ceva neintalnit. Dar ca baiat mi s-a parut mereu haios/ ciudat sa aud asta laughing). Te astepti la dume ca aici " sufletul" si chestii de genul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ahhhh...aaaaa...ahhhhh ce bine ma fu.ti

| RAY a răspuns:

Inmormantarea platitia din timp ne-am facut acest cadou ambi eu primul apoi ea

dupa sex?

o sa imi lipseasca vaginul tau o vreme pana la urmatorul salar da asta e mergem inainte

intr-o lume de tarfe ce ai vrea sasi spun? sunt scarbit de asa zisa iubire cand femeile au pretenti materiale ce iubire asta e targ ea sta pentru banii tai tu pentru sex iubire a?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cel mai frumos compliment... Cand mi-am riscat viata aplanand un conflict cu un sarut, si mi-a spus ca "stiu sa inchid gura unei femei".
Cel mai frumos compliment dupa sex... Probabil ceva de genul "ma bucur ca ai fixat bancheta", sau clasicul "esti praf". Glumesc, mi-a zis ca ma iubeste un pic, si pe iubitul ei deloc.
In fine, am un 1300 frumos.

| LoveSleep a răspuns:

1."Ești un mister".

2."Încă 12 cm și poate facem și noi niște sex calumea".

| seth2016 explică:

Sau nu ziceti sau complimentele astea nu se prea intampla.

Complimentul creste performanta (mai ales la sex). In creier se aprind aceleasi beculetele care se aprind si la salariu, solda, alocatie sau la o donatie de bani. Bucurie mare. Ce mai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp ce fac sex, mie imi place sa mananc, iar un dialog mi.ar produce gaze la stomac.E prima conditie pe care i.o pun partenerului sexual:"In timpul actului sexual, nu scoti o vorba, ca ma determini sa.ti raspund!"
Cel mai frumos compliment..."frumusetea ta e orbitoare, iubito, de asta ma uiti in alta parte cand iti vorbesc!"

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

"esti adorabila, smr"
"inainte sa te intalnesc pe tine eram impotent"

| seth2016 explică (pentru Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends):

Smr? cum se traduce?

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru seth2016):

"sa mor" laughing
Nu aveam nimic la punctul ala.
Nu-mi plac complimentele.