| Alien a întrebat:

Care este cel mai frumos compliment pe care l`ati primit vreodata?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Cred ca a fost:
"Joci teatru de nota 10! "
si l-a facut asa special pentru ca a venit de la o persoana de la care nu ma asteptam la niciun compliment

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Complimentele sunt minciuni evidente.Linguseli adica.Ma intreseaza exclusiv cele legate de reusite profesionale si daca se poate, din partea unor persoane superioare in rang

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Nu cred ca, conteaza care este cel mai frumos compliment,
ci cum o spuihappy

| friday a răspuns:

Degeaba e frumos daca nu exprima adevarul. Mai bine unul mai putin incantator, dar adevarat, decat unul frumos si mincinos.

| raisa1993maria a răspuns:

Buna, nu imi amintesc cel mai frumos compliment facut de cineva, e de ajuns sa-mi spuna iubitu meu de ex" printesa mea mica si scumpa" si ma simt foarte binehee hee

| dorutza_9395 a răspuns:

Nebuna...Ciudat,dar adevarat."Bhai nebunoo!" in felul acela cum ii spui unui copil mic ca gresestehee hee.