| Urziceanu_Ana-Maria_1995 a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru pe cere la-ti facut pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Buna ana maria
sincer draga mea nu pot sa spun eu care este cel mai frumos lucru pe care l.am facut pentru el, de fapt n u stiu daca e un lucru anume.
tot ce fac pentru el fac din tot sufletul si cu tot sufletul...o fac pentru ca il iubesc.o fac pentru ca simt ca merita.o fac pentru ca vreau la randul lui sa se simta fericit asa cum ma face el pe mine sa ma simt.
in concluzie nu pot sa spun ca am facut un anume cel mai frumos lucru pentru el ci ca incerc ca mereu sa.l fac sa simta ca.l iubesc cu toata puterea, din toate incheieturile si cu tot ceea ce sunt eu.
sper ca ai inteles ce am vrut sa.ti spun
pupici

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| just4funx a răspuns:

Am penetrat'o