| Beibii a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment al relatiei cu iubitul/iubita? love struck

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De fiecare data cand il tin in brate!

| forever4you a răspuns:

Primul sarutlove struck chiar daca s-a intamplat imediat dupa ce i-am zis da pentru mine a fost un momeny memorabil in relatia noastra si inca estelove struck love struck
Craciun Ferictkiss

| forever4you a răspuns:

Si atunci cand mia cantat Trandafir de la Moldovarolling on the floorera asa doolce si apoi a tipat tare "Te iubesc, ingerashul meu"love struck dupa asta l-am sarutat timp de o oralove struckoff ce vremuri frumoase... dar momentul cel mai frumos al tau care a fost?

| IxυυLєţ a răspuns:

De ziua meaaa love struck, cand a dormit la mine, ai a fost de vis love struck.
Nu va ganditi la alte alea laughing, doar ne-am sarutat si day dreaming. love strucklove struck.

| Dolllx14 a răspuns:

Pai.love struck La mine acasa.big grin Cand a inceput sa planga. (eram despartiti el era cu alta) si a inceput sa`mi spuna ca ma iubeste doar pe mine.si nu se mai putea opri din plans. j l`am luat in brate si i-am sp ca si eu il iubesc.love struck si ne-am sarutat si ne-am impacatt:X

| maria93 a răspuns:

First kiss:X:X:X

| ilookayou a răspuns:

Cand am trecut peste un moment greu din relatia noastra si ne-am impacat si inca suntem impreuna big grin