| kynleiii a întrebat:

Care a fost cel mai frumos mesaj pe care la`i primit de la iubita/iubitul ta/tau?hee hee

6 răspunsuri:
| kynleiii explică:

love struck

| hatze a răspuns:

Mie mi-a placut cand mi-a spus te iubesc printr-un sms, in realitate nu avea curaj, apoi mi-a spus si in realitate, deci TE IUBESC! ista e cel mai frumos mesaj

| Andreea52 a răspuns:

Cel mai frumos mesaj a fost acela care continea primul "te iubesc". Tin minte ca ne certasem urat de tot la telefon si incepusem sa plang pentru ca nu mai exista nicio cale de impacare[asa credeam eu] si dupa 10 minute am primit un sms cu "te iubesc" era si prima data cand imi zicea asta, am inceput sa plang si mai tare[probabil de fericire]

| cotcodac4 a răspuns:

Asta a fost cel mai frumos si asteptat :stii ce a fost intre noi,, a fost contra vointei mele, de fapt eu nici macar nu am vrut sa fie ceva.si eu inapoi i-am trimis :ma bucur dar cum de mai ai si acum nr meu? stergel acum

| DarYyaA a răspuns:

Pai...:Nb iubire...te iubesc la nebunie si chiar te iubesc::X:X

| Mihalia a răspuns:

''Tu esti fata care ma seduce... te iubesc enorm si nu vreau sa te pierd. cred. ca daca m-as desparti de tine vreo data nu as mai exista pe pamant.te iubesc. iubire, trandafirul vieti mele''