| Radandam a întrebat:

Care a fost reacția voastră fetelor când ați văzut un penis real și la ce vârstă? V-ați udat când ați văzut penisul?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce reactie sa aiba? Tu crezi ca ele sunt ca noi? Visezi baiete, au reacti cand le plătești pentru sex

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Esti baiat? Ca numai un baiat cred ca ar putea sa intrebe asta. Sa stii ca nu este ca la fete, nu te exciti neaparat cand vezi asta.

| Wr3nch a răspuns:

(comentariu strategic ca sa gasesc intrebarea mai tarziu laughing)) )

| Catrice a răspuns (pentru Wr3nch):

Dezamăgitor,se pare că nu sunt experiențe interesante sad

| Wr3nch a răspuns (pentru Catrice):

Asta e, csf.

| Mirella2344 a răspuns:

Nu m-am udat si l-am vazut la 7 ani(din afara familiei cel putin)

| h556anonym a răspuns:

Era intuneric, pusesem mana doar, si am zis "ok wow", dupa ma obinuisem nu mai era asa wow ')))