| Andreas96 a întrebat:

Fetelor, daca un baiat v-ar propune sa faceti sex cu el care ar fi reactia voastra?

8 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Daca e un amic/baiat pe care nu il cunosc, l-as lua la misto. Daca e un prieten bun i-as explica frumos ca nu vreau si daca insista l-as parasi.

| EnvyU a răspuns:

Pai hai sa o luam asa, daca o fata mi-ar zice sa fac sex cu ea, m-as uita la cum arata, si as accepta. Daca as fi fata si un baiat mi-ar zice sa fac sex cu el, ori i-as trage o palma si as merge mai departe ori l-as ignora complet. Daca este un amic care mi-ar propune asta, as rade si as face misto de el. Pentru fete nu este asa de simplu sa faci sex, pentru ele sexul inseamna mai mult decat pentru baieti, daca nu intelegi chestia asta, atunci iti recomand sa vorbesti mai mult cu fetele si incearca sa asculti si sa le intelegi.

| RAY a răspuns:

Pentru fete sexul ni ca pentru noi ele pot face sex oricand si cu oricine vreau ele asa ca ele nu pun pret pe sex, ar face ele sex daca ai fi un barbat frumos, inalt sau daca leai da o suma de banii asa urat, sarac vise

| sofisis a răspuns:

Daca e necunoscut automat ca l-as ignora.
Daca il cunosc si imi place si nu am alte obligatii... poate accept.

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Apreciez sinceritatea ta, ce inseanmna imi place ce conteaza mai mult cand vorbim de o aventura pentru tine? carcaterul sau fiziul? sau situatia materiala?

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Iti dai seama ca fizic si caracter...ce ma *** pe mine grija de lucrurile lui materiale daca eu il vreau doar ca aventura?

| GrungyCacti a răspuns:

M-as intoarce incet, as incepe sa merg departe de el si nu i-as mai vorbi in veci.

| FloriFloricaa a răspuns:

Având în vedere că am 13 ani... Nu!
Îmi distruge viață, și indiferent cât de dezvoltată aș fi, nu-s pregătită, nici fizic... dar ce să mai zic de psihic!?
Personal... cred că prima noapte ar trebuie să fie cu băiatul pe care îl iubesc, și care m-a așteptat pentru chestia asta.