| fdfgdgd a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla la începutul unei relații cu un băiat și la prima partidă de sex cu respectivul constatați că acesta are penisul foarte mare...Care ar fi reacția voastră? Ați mai continua să faceți sex sau l-ați refuza? happy

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Majoritatea fetelor deja active sexual, probabil ca ar fi multumite iar unele chiar incantate. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Doamne ajuta sa se intample! laughing

| FlorinFlz a răspuns (pentru Necunoscut112):

Cauta-ma atunci si se intampla laughing

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Pai ce are daca o are foarte mare. Ca doar nu intra kilometrii in tine. Intra pana la capatul vaginului (12-15 cm). Nu vad cu ce sa te afecteze...