| Elena298 a întrebat:

Care alint vi se pare mai dragut regina mea sau albinuta mea, fostul meu iubit ma alinta mereu albinuta mea si noua actuala lui o alinta regina mea

15 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Irelevant și copilăresc. Probabil tipul va uita numele și de aia va pune apelative de rahat.

| Adry05 a răspuns:

Mie mi se par scârboase amândouă laughing

| mihai69 a răspuns:

„Regina mea": înseamnă că el în acest caz îi este supus;
„Albinuța mea": în cazul ăsta, ea e aia care trage tare și muncește, în timp ce el e „tată de albine" (trântor).
Deci care e mai ok?!?

| Drimmero a răspuns:

Mi-e rusine de rusinea voastra, mai ales asta cu 'albinuta'.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu are absolut nicio relevanta cum te alinta :/

| LoveSleep a răspuns:

"Regina mea" e clar un alint superior

| Nemessys a răspuns:

Elena. (your name). Mi se pare cel mai cute alint.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

E si cel mai cute nume

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o presimtire ca asa te cheama.

| Werrich a răspuns:

Fluturașa mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi na, albinuța nu se compara cu regina. Sigur pe actuala o iubește mult mai mult.

Sunt curios cum ii ziceai tu și actuala, trantore, sclavule?

| Kajun a răspuns:

Poeții bombardieri ai României care au adus la cunoștință noua alintătură "Fă"

| daisukioneechan a răspuns:

Iubitul tau traieste intr-o ierarhie imaginara.

| Corveax a răspuns:

Ce mai contează? Este absolut irelevant
Ps. albinuta mealaughing)
Semnat F.S. big grin

| 09bby04 a răspuns:

Oarecum sunt asemanatoare adica tipul respectiv s-a referit la aceeasi categorie de zburatoare? albinele au intotdeauna o Regina care e cea mai importanta dintr un stup, asa ca iti vei da singura seama