| kiki90 a întrebat:

Care ar fi cea mai frumoasa declaratie de dragoste pentru un baiat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitule,as vrea sa iti marturisesc cu foarta multa sinceritate ca ma simt foarte indragostita de tine.In fiecare zi,orice as face, gandul imi zboara la tine neincetat si nu poate sa inceteze sa imi fie dor de tine, pentru ca prezenta ta imi da fiori.Si fiecare sarut al tau ma aduce pe culmile fericirii si ma face sa pricep ce inseamna sa zbori deasupra unui norisor.Te doresc alaturi de mine in fiecare moment al vietii si iubesc faptul ca am avut norocul de a cunoaste o persoana care sa mi se potriveasca perfect.De fiecare data cand te privesc vad stralucirea din ochii tai si ma pierd in ei ca o credula, doar pentru ca sunt fermecatori, iar mereu cand iti aud glasul ma cutremura.Atingerea ta ma face sa tremur si iubesc fiecare gest nebunesc sau prostesc al tau care ma face sa te descopar...De prima oara cand te-am intalnit am simtit ca scanteia asta se va transforma intr-o atractie si o dragoste doboratoare,si simt in sfarsit ca am intalnit persoana care ma completeaza,acel fat-frumos la care visam de cand eram mica.Te iubesc mai mult decat orice pe lumea asta,nu pot sa exprim in cuvinte ce imensa e dragostea mea pentru ca eu doar o simt si ti-o pot demonstra oricand, esti mai important decat orice si sentimentele mele pentru tine sunt infinite si eterne, sper ca mereu sa fim fericiti impreuna si sa simti cu aceeasi putere aceasta iubire mirifica.