| Daria007 a întrebat:

Cine imi face cea mai frumoasa declaratie de dragoste?
*Funda*

Răspuns Câştigător
| BlackCinnamon a răspuns:

"declaratie de dragoste". e cam ciudat sa stai sa compui una si sa nu o spui din suflet. O sa'mi imaginez ca te iubesc laughing.
Poate o sa ma crezi, nu stiu, dar ..cand te stiu aproape, totul e perfect, uit de tot si imi imaginez doar cum sa fac sa afli cat de mult te ador. Viata mea a fost o mazgaleala, pana sa apari tu si sa pictezi frumos cu fericire si. esti incredibila, si daca te'as pierde pe tine, m'as pierde si pe mine.

3 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Dacă ai fi un muc m-aş scobi mereu în nas.batting eyelashes

| Daria007 explică (pentru AnneBre):

Foarte frumos...o comparatie minunata

| alle332 a răspuns:

Te iubescwinking