| ℓDℓ a întrebat:

Care ar fi un lucru pe care l-ati schimba femeile la barbati si barbatii la femei?

Răspuns Câştigător
| Kay1 a răspuns:

Eu in ultima vreme am avut parte numai de fete care nu prea erau hotarate. Se razgandeau repede. Deci as vrea sa fie mai sigure pe ele si cand e vorba sa faca ceva sa se tina de cuvant. Inteleg si eu partea cand apar lucruri imprevizibile de facut.

| ℓDℓ explică (pentru Kay1):

Deci...siguranta,incredere in sine!

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cine's eu sa schimb omul?! fiecare e diferit, fiecare are felul lui, nu poti spune ca toti sunt la fel, sau toate's la fel! bine parazitii pot, eu nu! nu exista 2 oameni identici

| Aly_2611 a răspuns:

Orgoliul l-as schimba :*