| Cattleya a întrebat:

Care ati folosit anticonceptionale Qlaira? Ce-mi puteti spune despre ele?

2 răspunsuri:
| pantofipantofi a răspuns:

Daca ti le-a recomandat medicul ia-le cu incredre, nu exista anticonceptionale bune sau proaste, ceea ce iti recomanda medicul ti se potriveste

| MetalLover a răspuns:

Stiu de la sora mea ca nu prea e bine sa folosesti anticonceptioonale. Ea are acum un chist ovarian si nul poate opera o luna jumate pentru ca a folosit anticonceptionale. Mai bine folosesti steriletul.