| creatzzza_3967 a întrebat:

Buna:*imi puteti spune si mie niste anticonceptionale bune?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cele pe care ti le prescrie ginecologul, dupa consultatie. Nu exista femei identice si prin urmare preparatul acre este bun pentru una, poate fi foarte nociv pentru alta.

8 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Sfatul meu este sa iti faci niste analize pentru a stii cu certitudine ce si cum sa folosesti. Pentru binele tau ar fi cel mai bine ceea ce tocma am afirmat. Unele provoaca reactii adverse, de la altele te poti indrasa, etc

| Douapunccteunics a răspuns:

Diane 35

| cristinapasager a răspuns (pentru Douapunccteunics):

NUuuuuuuuuuuuuuuuuuu Diane 35! Acestea sunt medicamente ce se dau DOAR de catre doctor pentru diferite afectiuni!

| daxxy a răspuns:

Nu cred ca iti putem spune pentru ca e mult mai bine sa te duci la un doctor ginecolog si acesta iti va prescrie unele care sa fie bune pentru tinehappy sper ca te-am ajutat... funditapuppy dog eyes?

| fly a răspuns:

Pt asta iti recomand sa mergi la doctor, nu fiecare femeie poate sa ia acelasi tip de anticonceptionale.Pt fiecare din noi exista medicamentul potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie alese cu gineocologulwinking.
Hai sa facem ceva, nu mai luam pastile de capu nostru fara recomandarea unui specialist, ok?

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea, un control ar fi cel mai indicat, doar de aceea s-au inventat doctorii!