| LimeB a întrebat:

Care de aici se uita la iubiri secrete? spuneti-mi personajele voastre favorite ce admirati la ele si personajele pe care nu le suportati.
Scuze de intrebare nu am ce face, oricum fundalove struck

Răspuns Câştigător
| De3 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Radu-are carisma, e frumusel, Delia-e frumoasa si stie ce vrea de la viata (cu toate ca e un personaj"negativ") si Maria pentru ca e frumoasa si sufletista
Funda:X?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| gaby_4091 a răspuns:

Pai.PErsonajele favorite:
Radu-pentru ca e frumos,stilat, glumet,
Ionutz:seamana foarte mult cu Radu...winking
Andrei:pentru ca e simpatik si lupta foarte mult pentru Maria
Personajele pe care nu le supor:
DElia-este foarte aroganta
Madalin-este viclean, si maret adica increrzut
Anda-foarte fitoasa si increzuta

| costy69 a răspuns:

In primult rand toti actorii din iubiri secrete merita felicitati pentru modul in care joaca, si imi place de madalin ma regasesc oarecum in el, si ii admir foarte mult curajul. Iani, Simona, Capone si ei imi plac