| SoJustMeAndU a întrebat:

Cei care se uita la Iubiri Secrete, credeti ca Madalin a murit sau e doar o inscenare? Si as mai avea o intrebare:care sunt personajele voastre preferate din acest serial?

Răspuns Câştigător
| AndyAndrey35 a răspuns:

Madalin nu amurit, personajele mele preferate sunt : Delia, Raluka, Stefan si Ioana

4 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Fratilor este deja a 6 intrebare legata de Madalin, terminati-va dracu ca e deja penibil. Aveti tv o sa vedeti in continuare.

| SoJustMeAndU explică (pentru kaTTsu):

Daca te enerveaza asa mult de ce cac*t mai raspunzi.Stai la tine in banca si nu mai da raspunsuri dintr-astea penibile

| kaTTsu a răspuns (pentru SoJustMeAndU):

Pai am voie sa imi spun opinia publica, dau ce raspuns doresc in masura intrebarilor penible, pepsi nu te mai agita ca faci spume.