| ninjaturtlesleonardo a întrebat:

Cum i se poate oferi unei fete orgasm clitoridian? Fetelor voi aveti orgasm vaginal? ninjaturtlesleonardo este idul meu daca vreti sa imi spuneti despre sex.

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Prin cunnilingus
sau mai sunt niste inele de penis speciale care stimuleaza clitorisul...

| Ea12345 a răspuns:

Prin sex oral sau cu mana(respectiv degetul) se atinge repetat clitorisul. Este cel mai usor mod de a provoca orgasmul.
E destul de greu sa ai orgasm vaginal si sunt multe femei care au. Da, am avut, insa solicita muulta rabdare si atentie din partea barbatului.

| Gstefan a răspuns:

Oral si manual, exact ce faci dj-ii la platoane. Incepi usor si cresti intensitatea.

Răspuns utilizator avertizat