| Patty_8050 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima prietena/primul prieten? happy

6 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

La gradinita(ultima grupa, nu stiu cum i se spune, ceva nevinovat) si i-am spus mamei si mi-a spus sa ne pupam doar pe obraz si tata mi-a zis sa nu ma gandesc la copii de-acum.Mami se intelegea bine cu mama ei si eram si vecini si ne duceam zi de zi la gradinita.Dar inainte de ai spune,chiar ma framantam,nu stiam ce sa spun,imi lua apararea eu fiind mai domol pe vremea aia,ma lua de mana cand veneam acasa,sa nu fug pe strada pana nu ne uitam in stanga si in dreapta sa nu ne calce masina si avea un fel de a rade ca si acum imi aduc aminte de el.Dar ce a ajuns azi. dumnezeu stie cum a ajuns asa,pacat, cand era mica era asa nu stiu, mie si acum greu sa cred ca e ea cea de acum.

| EuEduard a răspuns:

La 13 aniwinking

| deea89 a răspuns:

La vreo 13-14 ani

| Patty_8050 explică:

De fapt am ras, pentru ca mi-am dat seama ca am fost foarte patetica laughing Cam ce ai zis tu+plictiseala din plin happy

| Silviu_7451 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta pentru ca sigur consideri ca daca nu ai avut un prieten pana la varsta ta e de rau. Nu cred ca ai mai mult de 18 ani. Nu-ti face griji, crede-ma chestiile astea 13-14 ani sunt asa de vrajeala ne iubim pe hi5 si mess si suntem super fericiti. O sa-ti vina si tie randul big grin Sper ca nu m-am inselat, daca am facut-o imi cer scuze.

| lavinia_1268 a răspuns:

Primul prieten in clasa a 5a :X, 4 luni de zile am stat cu el tongue (acum am 14 ani sunt a 7a )