| MaicutaMaui a întrebat:

Care e cea mai amuzanta metoda, de ai da papucii prietenei/prietenului?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Dupa o partida de sex, si printr-un mesaj pe facebook a doua zilaughing)
Si ar mai fi una, am vazut-o si in filme... sa incerci sa il enervezi in asa hal incat sa iti dea papucii. Dar va zic eu ca nu merge, am incercat-o big grin Cantam in gura mare pe strada... mi-a zis ca sunt vesela azi si m-a pupat rolling on the floor)
oricine are nevoie de papuci uneori! Papuci, pantofi, șoșoni, că doar n-o să mergem desculți chiar dacă au mai crescut oleacă temperaturile în termometre, nu? laughing
Parerea mea, poarta manusi daca te-ai hotarat sa ii faci cu mana din vaporul cu care tu iti vezi mai departe de viata. eu de obicei cand ma hotarasc sa ma despart de cineva o fac chiar la inceputul saptamanii, nu vreau sa ii week-end-ul cu vesti proaste. Imi notez in agenda: luni ii dau papucii! Si respect planul! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac tot posibilul sa afle ca m-a sexuit si cu mama ei

| MaicutaMaui explică:

rolling on the floor bine rad de nick-ul tau rolling on the floor

| TheAlphaFemale a răspuns:

Facandu-i cadou o pereche de papuci si urandu-i toate cele bune.

| Allergikaa a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

In timp ce ii canti Good by my lover good by my friendrolling on the floor

| aaadddyyy a răspuns:

Ii soptesti la ureche"ai fost langa mine cand mi s-a furat portofelul, ai fost langa mine cand mi-a murit pisica, ai fost langa mine cand m-am imbolnavit...pleaca naiba ca imi porti ghinion"!laughing