| Alex_8669 a întrebat:

Care este cea mai amuzanta metoda prin care te-ai despartit de cineva? FUNDA pentru. cea mai tare big grin

3 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Sincer sa iti spun Alex nu am avut nici o metoda amuzanta de despartire.Fiindca atunci cind te desparti de cineva nu poti sa fii amuzant sau vesel, dar trist. Funda?

| Elysssa a răspuns:

Sa te joci cu sufletul cuiva,nu-i o gluma! Si nu este deloc amuzanta despartirea de cineva,doar daca n-ai suflet si nu ai avut sentimente pentru acea persoana si doar ti-ai batut joc! De obicei,o relatie se termina prost in cele mai multe cazuri,deci o despartire dureroasa sau pe cale amiabila, in niciun caz nu este ceva amuzant.Tu asa ai procedat cand te-ai despartit de prietena ta, ti s-a parut amuzant ha? happy

| Ninna94 a răspuns:

Pai.am avut relatii, asa.doar ca sa fie. cred ca cea mai amuzanta despartire a fost cand aveam 14 ani, eram cu un tip la care nu tineam si nici el la mine. Pur si simplu ne sarutam, apoi la un momentdat i-am spus ca vreau sa ne despartim, iar el face ok. prieteni? eu.da. ne mai vedem? el: sigur. si am plecatlaughing
acum rad cand ma gandesc la astarolling eyeslaughing