| UnBaiatSiAtat a întrebat:

Care e cel mai frumos gest pe care un baiat il poate face pentru o fata? happy (Din gest sa reiasa ca o place, nu conteaza daca se cunosc sau nu)

11 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Orice gest, oricat de frumos ar fi, nu suprima conversatia adevarata.

Poate o vreme, dupa insa, efectul gestului se va duce si vei ramane cu problema.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i oferi un trandafir
Sa-i oferi locul tau(de ex in autobuz daca e aglomeratie)
pe scurt sa fii un cavaler

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cui/o tigara si suntem prieteni pe vecie.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Ce intrebari pe aici sa mor eu.
Chiar nu va ajuta deloc imaginatia aia si spiritul de observatie?

Răspuns utilizator avertizat
| Hng123 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Daca aveai imaginatie si spirit de observatie i-ai fi raspuns

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru Hng123):

Poate vrei sa ne suparam

| zHeArTz a răspuns:

Ori ii trimiti o poza cu penisul tau, o sa isi dea seama ce vrei si ce simti pentru ea happy. Daca esti genul mai ''romantic'' este ok contactul vizual, sa nu o contrazici, sa te oferi sa o conduci acasa/statie etc. Baftawinking

| Allison2009 a răspuns:

Sa o ceara in casatorie

| UnBaiatSiAtat explică:

rolling on the floor ce oameni. am intrebat ca idee nu pentru mine. laughing