| Nastia a întrebat:

Care e culoarea ta preferata? c reprezinta ea pentru voi?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Bleo, albastru marin, albastru ciel si alte nuante deschise de albastru. Ma simt bine cand port aceste nuante, ma calmeaza cand sunt agitata.
De asemenea, imi plac si alb, rosu, negru, combinatia dintre ele, dar si mov si nuante de mov.

16 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

A mea e verde. Este o culoare calma, induce echilibru. Este culoarea chakrei inimii si semnifica afectivitate, caldura. Mai simbolizeaza si inceputul, energia, pofta de viata.

mlm
| mlm a răspuns:

Grena este culoarea mea, ma reprezinta foarte bine, este o culoare linistitoare, iubitoare, sincera.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Alb. deoarece imi sta bine in aceasta culoare happy

eileen
| eileen a răspuns:

Albul imi place foarte mult, ador nuntile si poate de aceeahappy de asemenea, ma prinde albulwinking

| Parintele a răspuns:

Verde pentru mine inseamna viata, natura.Tot asa si albastru.
Roz nu aduce a inocenta.ci a pitipoanca.vestimentar.

| hashe86 a răspuns:

Verdele e culoare preferata
inseamna viata, sanatate, curatenie, respect pentru natura. asta inseamna pentru mine. simbolistica nu o cunosc

| lilia_2632 a răspuns:

Nu am o culoare "preferata", sint o persoana plina de viata, deci imi plac culorile vii - imi place sa ies in evidenta...pe cind el prefera culorile inchise. Iata de ce ne potrivim "combinam utilul cu placutul"

| cristi a răspuns:

Albastrul ma caracterizeaza, imi da o anumita conduita, prestanta, par mai interesant laughing

| Ys a răspuns:

Mie imi plac mai multe culori dar mai mul rosul care reprezinta romantismul, dragostea chestii de genul asta

| adda_7951 a răspuns:

Rozlove struck...si exprima inocenta(pentru mine)

| maitreyi a răspuns:

Rosu, simbolizeaza iubirea, pasiunea
portocaliu nu stiu de ce, parca ma lumineaza si galben, verde tot ce inseamna viata

| pms a răspuns:

Albastru... culoarea marii, culoarea cerului senin de vara...

| karina18 a răspuns:

Albastru regal e culoarea preferata pentru ca imi da forta... ma face sa ma simt sexy, puternica, increzatoare si plina de viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz, negru, galben, albastru, verde, mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru - reprezinta intuneric. moarte. teroare pentru mine :X:X: imi mai place silver. arme. gothic etc

| Addaa a răspuns:

Culoarea mea preferata este mov...pentru k imi place ffffff mooooolt, si rosu...pentru k imi place foarte mult