| Mark1 a întrebat:

Care este culoarea ta preferata si ce crezi ca reprezinta pentru tine?happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Albastru

| HazelEyes77 a răspuns:

Albastru...se stie ca te linisteste culoarea asta si iti induce o stare de calm, de bine. Dar n o prefer numai pentru asta evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu.In afara de semnificatiile evidente, ambitie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde. Nu reprezinta nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bordo - entuziasm si energie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru, reprezinta tristetea din sufletul meu. Pe scurt, sufletul meu negru si lipsit de viata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde.Ar suna dubios.

| VictorFenrir a răspuns:

Negru.......In my world is just darknes

| xByte a răspuns:

Negru.
Personal mi se pare ca negrul reprezinta cea mai simpla culoare, fiind potrivita pentru majoritatea tinutelor mele, fie ele elegante, sport sau casual.

De asemenea mai imi place si culoarea gri pentru tinute casual

| alexfab33 a răspuns:

Albastru deschis vitalitate bucurie

| RickyxD a răspuns:

Roșu!

| Layyla a răspuns:

Lila- veselie