| Annaa_5032 a întrebat:

Care e diferenta dintre iubit, prieten si gagic? detalii, va rog sa nu radeti.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iubit si gagic e acelasi lucru numai ca se spune in 2 moduri si prieten e un amic (unele persoane il caracterizeaza ca iubit).

Răspuns utilizator avertizat
| Anecherry a răspuns:

Si vrei sa nu rad?:))) www.dexonline.ro

| ankadella a răspuns:

Iubitul e cel cu care faci sex
prieten este amic sau "iubit" doar cu care te saruti si te tii d mana
si gagicul e ala de.o noapte laughing)... am gagic. de.o n0apte gen laughing
funda!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar forma cuvintului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate acestea sunt sinonime. E ca si cum ai spune telefon celular sau telefon mobil. Funda? big grin