| Fashion a întrebat:

Care e diferenta dintre prieten si iubit?

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Iubitul ti-e prieten dar prietenul nu ti-e iubit!

| Lolita1130 a răspuns:

Prietenul este acea persoana cu care poti discuta anumite lucruri, care iti este alaturi mereu, iar iubitul este acea persoana cu care te imbratisezi, te saruti, la o anumite varsta iti incepi viata sexuala cu el, daca esti suficient de sigura ca vrei sa faci asta. Bafta multa!

| Meow15 a răspuns:

Prieten este cel pe care il placi dar el inca nu stie asta.
Si iubit este cel care stie ca il placi sau cel cu care ai o relatie.

Fundita? puppy dog eyes.

| punkgirlloveyouzbang a răspuns:

Prietenul este acea persoana cu care discutii si ii spui toate problemele...si iubitul este aceea persoana pe care o iubesti si te saruti cu ea si chestii din astea... fundita?puppy dog eyes