| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta in a saruta cu ochi inchisi sau cu ochii deschisi? dau fundiţătongue

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Uite, o sa iti explic dar nu cred ca vei intelege, e foarte greu, si eu mi-am dat seama greu.
Daca te saruti si ai ochii inchisi, inseamna ca ai parte de un sarut cu ochii inchisi, si daca te saruti cu ochii deschisi, inseamna ca ai parte de un sarut cu ochii deschisi

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sarutul cu ochii inchisi intensifica trairile.In plus, cred ca e ciudat sa te saruti cu ochii deschisihee hee - simti ca se holbeaza la tine.

| morningstar a răspuns:

Cred ca te poti concentra mult mai bine si simti mult mai pround atunci cand saruti cu ochii inchisi.

| mydarkestdays a răspuns:

Pai daca saruti cu ochii inchisi, nu stiu, cred ca simti mai misto senzatiile.si am auzit pe undeva ca partenerii care saruta cu ochii deschisi nu au sentimente unul pentru celalalt.

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Eu cred ca in timpul unui sarut cu ochii deschisi vei vedea poate anumite reactii, placerea iubitei.iar atunci cand ii vei avea inchisi te vei lasa purtat de val. poate de placerea acelui sarut...:d

| DouăPuncte a răspuns:

Nu stiu care e diferenta [n-am experimentat] dar stiu ca daca saruti cu ochii inchisi poti saruta si un ...deaici nu mai zic