| bibya a întrebat:

E adevarat : daca saruti cu ochii inchisi te iubeste cu adevarat si daca te saruta cu ochi deschisi isi bate joc de tine? pl raspuns!

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e adevarat, e un fel de superstitie de fetite fraiere. Depinde obsinuinta si de moment. Sotul meu tine mereu ochii deschisi si in mod cert nu-si bate joc de mine (suntem impreuna de 6 ani).

| monyk a răspuns:

Buna, nu e adevarat! Asa se zice, dar nu are legatura cu iubirea; adica poate sa te iubeasca si daca te saruta cu ochii deschisi si poate sa isi bata joc de tine chiar daca te saruta cu ochii inchisi.Se zice ca cei care saruta cu ochii inchisi sunt persoane mai romantice, dar crede-ma ca iubirea nu consta in felul cum saruti sau cum ai ochii in timpul sarutului.De exemplu eu sarut de multe ori cu ochii deschisi, dar nu inseamna ca imi bat joc de prietenul meu; sau prietenul meu uneori ma saruta cu ochii deschisi, alteori cu ochii inchisi, si? Ce daca ma saruta cu ochii deschisi inseamna ca nu ma iubeste? Nu cred...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cred că-i cea mai stupidă întrebare din ultima vreme de la categoria asta iar "luzy", noua utilizatoare superficială de serviciu.
N-are nicio treabă coada vacii cu ştampila de la Primărie!

| Floreenofficial a răspuns:

Nu, nu, nu! de unde-ai auzit tu asa ceva? fiecare saruta cum ii place!

| Alisa a răspuns:

Nu este sub nicio forma adevarat acest lucru. Eu si prietenul meu de multe ori ne sarutam cu ochii deschisi, mie imi place sa il privesc in ochii si sa vad toata dragostea ce mi-o poarta.
Numai bine!

| Dizzydizz a răspuns:

Aberatii

| madalicious a răspuns:

Nu, este doar o prostie. tongue

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.Eu nu cred in faza asta.
Mai degraba cine tine ochii inchisi e mai profund, vrea sa savureze momentul, sa il simta cu adevarat iar cine ii tine inchisi, probabil ii place sa priveasca persoana iubita in timpul sarutului, savureaa momentul in felul lui.

| mihaa a răspuns:

Eu sarut ca ochii inchisii si am citit horoscopul la varsator ca acestia asa saruta, cat despre iubire? asta depinde de o persoana la alta

| Ángel_8890 a răspuns:

Sincer sa iti spun eu nu cred astfel.Asta a fost o gluma ca sa spun astfel, ca sa iti dai seama daca o persoana isi bate joc de tine sunt mai multe metode si asta nu este una dintre ele, aceasta este parerea mea.Fiecare baiat, persoana poate sa isi manifeste sentimentele in mai multe metode si circumstante. El daca te place te-ar place astfel cum esti pur si simplu el nu va decurge la astfel de fapte.Sincer chiar nu cred in asta, la un moment dat am crezut si eu astfel dar la un moment dat mi-am dat seama ca nu toate lucrurile sunt astfel cum credem.Bafta!

| DrPedobear a răspuns:

Este putin adevar in asta, deoarece sarutul cu ochii inchisi face referire la o persoana sincera, iar in cazul in care ochii sunt deschisi persoana este ipocrita/prefacuta/etc

| MariJuana23 a răspuns:

rolling on the floor) e foarte tarelaughing cine te-a fraiertit? pai eu cand imi sarut iubitul il sarut cu ochii deschisi.si-l iubesc enorm.laughing si el ma saruta cu ochii inchisi.laughing bai deci.laughingdecilaughing...

| Alina. a răspuns:

Ce prostie! Este fals! Nu conteaza cum sunt ochii in timp ce te saruti. E mai romantic cu ochii inchisi e drept dar asta nu atesta ca el nu-si bate joc de ine.

| mrrry a răspuns:

In niciun caz e o prostie chestia astastraight face.
Asta depinde de la o persoana la alta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiulaughing pe tine cum te saruta?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ft korekt

| Adddddddddda :-x a răspuns:

Heii. eu spun ca nu e adevarat raised eyebrows pentru ca daca inchide ochii el/ea inseamna ca vrea si sa savureze momentul depinde. sau poate ca fata ta e prea aproape si nu ii place acest lucru. depinde si de persoana in timpul` unui sarut poate sa isi deschida ochii fara sa iti dau seama sau poate sa se uite la tine pe sub gene depinde foarte mult kiss da nu are nici o logica faza cu ochii deschisihee hee

| luzy_5632 a răspuns:

Da e adevarat.mereu saruti cu ochii inchisi daca iubesti persoana data cu adevarat. iar daca te saruta cu ochii deschisi atunci isi bate joc de tine