| Medeeavanessa a întrebat:

Care e marimea maxima a unui penis?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

A fost de vreo jumatate de metru. La ce iti foloseste aceasta informatie, ca ala oricum nu a avut parte de sex?!

| RAY a răspuns:

Ce importanta are asta daca conteeaza DOAR sufletul pentru fete, tin sa cred ca nu stim exact asta, in fapt sunt doar presupuneri false, zvonuri

| Violleta2022 a răspuns:

Am inteles ca sunt ceva triburi prin Africa, unde barbatii sunt foarte dotati, avand penisul de peste 40 cm.

| corbulalbrosu a răspuns:

Lungime ''maxima'' a penisului care sa fie si functional se situeaza in jurul valorii de 25 cm ( +/- 2-3 cm) :
Florin Prunea (30 cm)
2. Laurențiu Reghecampf (27 cm)
3. Liviu Vârciu (26 cm)
4. Bănel Nicoliță (25 cm)
5. Cristi Borcea (24 cm)
6. Adrian Mutu (24 cm)
7. Ștefan Bănică Jr (23 cm)
8. Florin Piersic Jr (22 cm)
9. Adi Cristea (20 cm)
10. Cheloo (20 cm)
https://www.cancan.ro/......a-19919297
Lungimea maxima ''absoluta'' a penisului este 48 cm, insa din nefericire pentru posesorul ei penisul gigant este ''nefunctional''
https://www.youtube.com/watch?v=cnZSyOjPlCw&t=152s
Nu este neaparat bun, tot ce este mare, tare si gros :))
Multa sanatatE!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Acum stiu de ce a gafat Prunea cu Suedia. laughing

| aXy99 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De unde stii tu ca informatiile prezentate in articolul ala infect sunt verosimile? Iar lungimea maxima a penisului care sa fie functional e mult mai mare de 25.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru aXy99):

Informatiile provin din confesiunile care au fost oferite de catre iubitele, amantele ori damele de companie cu care au avut de a face sau chiar de catre coechiperii. laughing
"Când venea Reghe la dușuri, ne dădea "rusine" la toți. Are o bărbăție cât un dinozaur, vreo 26-27 de centimetri. Numai Prunea îl depășește în centimetri. Prodanca e o norocoasă. De multe ori am glumit cu băieții că ar trebui să-l rugăm să facă dus în short, să nu ne mai simțim umiliți când vine lângă noi care suntem… oameni normali", a spus un jucător de fotbal.""
,, Sexy-Brăileanca a spus, după ce a avut o aventură cu fostul jucător al Stelei: "Bănel o are tare ca volanul!".
,, Adrian Cristea, fost iubit al Biancăi Drăguşanu, e supranumit de colegi "Castravetele". Glumele din vestiar au fost alimentate de fotografiile pe care "Prinţul" şi le-a făcut în momentele în care era singur, în cameră, gol puşcă.""
Gura lumii adevar graieste... in multe cazuri. rolling on the floor

| aXy99 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Asa o fi, dar se poate exagera cu usurinta, ca doar nu au stat cu ruleta sa le masoare falosurile laughing

Răspuns utilizator avertizat
| WeebGodAkane a răspuns:

In general un penis are marimea maxima naturala in jur de 22-25 cm, desi mai exista si cazuri cu penis-uri gigante, ca unul de 48 de cm, dar era nefuncțional, in general cazurile astea sunt artificiale, marimea maxima la care ramane functional ar fi vreo 30 de cm

| Medeeavanessa explică:

Maxima*