| delia20 a întrebat:

care este marimea preferata a unui penis? dau funda.

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Imi suna a intrebare de cu*va

| NoChanceForUs a răspuns:

Păi...nu știu, nu am vorbit cu penisul meu.Dar poate că ar fi ok să formulezi altă întrebare.

| Candice a răspuns:

Nu cred ca ai formulat bine intrebarea.

| Sexualitate a răspuns:

Mărimea preferată de cine? Un penis de 14-16 km în stare de erecţie e OK. Mai mult contează cât rămâne în această stare şi cum este folosit. A se ţine seama şi că un penis aparent "mic" în stare flască îşi poate dubla lungimea în erecţie, în vreme ce unul "mare" în stare flască nu creşte, în erecţie, cu mai mult de 20-30%.

| FirstState a răspuns:

13-16 cm

| ArcAnna a răspuns:

Nu am preferinte.nu ma intereseaza asa ceva

| CrazyJoker a răspuns:

A unui vibrator poate

| andrei213 a răspuns:

Nu vrei sa te joci cu a mea sa iti dai seama singura ce zici? baga idu meu bolmeteus88

| ParanoidOwl a răspuns:

Pai nu cunosc gusturile penisurilor. Gusturile oricum nu se discuta. Ce ar fi sa intrebi unul si sa-i ceri parerea.