| anonim_4396 a întrebat:

Care e perioada de vindecare dupa operatie de fimoza/circumcizie? (mentionez ca am 20 ani, am intretinut relatii intime doar protejat in afara de oral...dar parca nu e acea senzatie care trebuie si as cam vrea sa fac interventia chirurgicala)

Răspuns Câştigător
| jj7700 a răspuns:

Perioada de vindecare pana cand poti avea primul contact sexual fara discomfort este de aproximativ 4 saptamani. Perioada pana la vindecarea completa, inclusiv aspectul cosmetic, cu diminuarea totala a inflamarii/inrosirii zonei operatiei, este de aproximativ 6 saptamani.

| Dragos1727 a răspuns (pentru jj7700):

Luni ma duc sa o fac

| jj7700 a răspuns (pentru Dragos1727):

Bafta. Sa ne zici cum iese