| aleza21 a întrebat:

Care este calitatea femeii pe care barbatii o adora? Sau ce le plac barbatilor cel mai mult la o femeie?

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Depinde de categoria de barbati careia te adresezi. Daca te adresezi categoriei " baieti buni " raspunsul ar suna cam asa :
Imi place ca fata sa fie frumoasa, sa aiba un corp superb, cu un caracter impecabil, desteapta foc si cu un simt al umorului bine dezvoltat, care se imbraca elegant si cu gust, culta, civilizata si manierata, sincera, care stie sa iubeasca si sa fie tandra, care poate sa-mi fie partener si camarad, care stie mereu ce este corectitudinea, care stie sa-mi castige si sa nu-mi piarda increderea, care are viata bazata pe principii de la care nu se abate, care isi doreste sa realizeze ceva in viata (familie si cariera ),...
Ti-a placut raspunsul?
Bafta!

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Îmi plac multe calităţi la femei, printre care şi simţul umorului.
Dar calitatea pe care o ador şi am găsit-o foarte greu la o femeie este sinceritatea!
Foarte des (aproape mereu) femeile au câte un interes ascuns şi foarte rar femeile sunt sincere. (nu mă refer în mod special la bani - materialiste - unele au interesul de a-şi creşte stima de sine, sau sunt egocentrice, etc. etc.)
Salut.

| Rayyy a răspuns:

"Calitatile" fizice, din pacate.

| NickiMinaj a răspuns:

Fizicul cam bate la fund orice calitate (daca am inteles ceva din viata asta). Restul e asa, mai pe la coada... tongue

| doinitza12 a răspuns:

Din cite stiu la toti baietii le plac ca fata sa aiba simtul umorului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbati vor intodeauna ca sani femeilor sa fie XXL si sa vada ce poate in pat