| unknow a întrebat:

Fiecare femeie are costructa ei,... nu?[ma refer la,... stit voihee hee]
voua, barbatilor, ce femei va `plac` cel mai mult?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută.
Să nu te mire dacă un bărbat admiră exact ce femeii nu-i place la corpul ei!
Pa, pa.

| unknow explică:

Fraiere,.laughing nu e poze mea! imi plase doar frezawinkingrolling on the floor)))

| VacutzaRoscata a răspuns:

Alea cu 90 60 90 sunt scanduri, baietilor le place si sa aiba pe ce pune mana

| lauthebest_8914 a răspuns:

Alea cu 90 60 90 big grin

| necunoscut22 a răspuns:

Binenteles nu una ca tine laughing cu fata de maicuta si in plus si urata ca foamealaughing, u ai o constructie foarte urtha la fata dupa cum se vede, la uana ca tine nimeni nu se uitalaughing