| Marius022013 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa descriere a dragostei?

7 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Dragostea nu se poate descrie, e un sentimen care trebuie trait pentru a fi inteles. Orice definite variaza in functie de persoana care o descrie si variaza in functie de experienta persoanei in cauza.

| Prezidentul a răspuns:

Scurta si plina de ****, ti-a placut?

| Danysan a răspuns:

Dragostea-e bucurie -fericire -emotiii -durere -intristare -si onoare puppy dog eyes!

| Madayna a răspuns:

Dragoste = viata

| Zabbyel a răspuns:

love struck nebunie totala love strucklove strucklove struck

| SisMusic a răspuns:

Cea mai buna descriere este aceia care o faci tu dupa ce iubesti cu adevarat! Cand iti exprimi sentimentele cu toata sinceritatea!
Atunci e cea mai buna descriere!big grin
Bafta in continuare!winking

| JoannaChan a răspuns:

Pai asta chiar mi-a placut.Am citit-o undeva cred... Dragostea adevarata nu este nici fizica, nici romantica. "Dragostea adevarata este o acceptare a tot ce este, a fost, va fi sau nu va fi vreodata…"Dar eu cred ca orice descriere este frumoasa, orice poveste de dragoste are ceva special.Este un sentiment prea complex si puternic ca sa poata fi definit intr-o simpla "descriere". happy