| cretuana a întrebat:

cine face cea mai frumoasa descriere al animalutului sai preferat

Răspuns Câştigător
| allllexaaaa a răspuns:

Cainele.pentru ca este devotat, loial, si un prietenpoate chiar cel mai bun al omului.
el nu te va trada niciodata, pentru ca el nu cunoaste sensul acestui cuvant.
daca de exemplu esti o vedeta, el nu te vede asa.el te vede ca peo persoana obisnuita si te adora.se zica ca toti cainii preiau starea stapanului. nu vezi ca de ex daca esti trist el vine cu botiku lui la tine sa vada ce ai?
e animalulmeu preferat:X:X

1 răspuns:
| Drunkk a răspuns:

Deci animalul meu preferat, are 4 labute, are blana, un botic, mustati, urechi micute, codita si face miau puppy dog eyes