| anonim_4396 a întrebat:

Ce animal de casa ai?
fundita pentru cea mai frumoasa descriere! love struck

Răspuns Câştigător
| AleD a răspuns:

Momentan nici unu pentru ca mi-au muritstraight face.dar in curand este ziua mea si as vrea sa-mi iau un pui de westy.e ca un bulgaras mic de zapada cu doi ochisori mici negri care te privesc mereu cu dragosta:X.sunt mereu afectuosi si jucausi si reusesc sa iti aduca mereu un zambet pe buze chair si cand crei ca acest lucru e imposibilhappywinking

8 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Un motan love struck

| TarkaN a răspuns:

Catel dragut rasa ciobanesc german, foarte dragut dar si putin raut

| xDivineAngel a răspuns:

O pisica si un catelbig grin Tu?

| anonymousxD a răspuns (pentru xDivineAngel):

Am avut un catel si o pisica! big grin
pe catel il chema Mark si era cocker iar pe pisica o chema Cookie big grin

| Ɗęʋęɲ a răspuns:

Bună.Eu am un hamster pe nume Bobbo.Este foarte jucăuş şi când îţi pui degetele în cuşca lui imediat vine şi te muşcă.Pe mine mă amuză chestia asta pentru că pe toate prietenele mele le-au muşcat şi toate au ţipat laughing.

| psiHopixia a răspuns:

Am 4 canari (pasarele colorate si cantarete:X) un catel pudel unul ceaw-ceaw (cu limbuta albastra:X) puisori amandoi, si un motanel siamez puiut si el! :X:X:X:X Sunt asa scumpici puppy dog eyes:X c;

| JeAdina a răspuns:

Am doua pisicute, cam gemene:P Una pe nume Kitty si una Cica;))). Sunt mofturoase si enervante[ca mine bineinteles] dar le iubesc asa cum sunt:) Ele imi ocupa aprox. 20 min. din timpul meu ''pretiooos'' si eu am grija de ele. Ele fiind cei mai importante din familie (cica.)si de asemenea si cele mai rasfatate. Oricum, nu as renunta la ele pentru. nimic si pot spune ca imisunt cele mai bune amice cand ma tradeaza ''prietenele'';)). uite de pe hi5 meu opoza ca ele: http://photos3.hi5.com/0109/815/226/khHEUK815226-02.jpg funda plssss

| madyunik a răspuns:

Am 2 pisici pe care le ador, le-am gasit abandonate intr-un sant si le-am hranit cu biberonul fiind foarte mici.Acum imi multumesc oro de cate ori au ocazia, sunt foarte iubitoare.Mai am un porcusor de guineea,o scumpica si o broasca testoasa, care a cam crescut, va trebuit sa ma mut curand intr-o casa mai mare. laughing