| ramonika125 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa si mai utilizabila pozitie sexuala? funda vot.

13 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

La mine în casă, găina cântă mai des decât cocoșul... Asta înseamnă că îi place deasupra și deci prin urmare e cea mai des utilizată poziție de către mine și prietena mea. Când, cocoșul cântă, poziția este femeia pe o parte sau pe masă.

| h3r a răspuns:

(Pozitia misionarului) Cea in care barbatul sta deasupra femeii. Il poti lua ca pe un semn de protectie venit din partea lui, dandu-i siguranta. Este cea mai utilizata.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Corect! Și una dintre cele mai intime dacă vrei să îi spui așa.

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

:*

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Let's get freaky big grin

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Lol

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

M-am trezit bine dispus laughing... glumeam să nu o iei în serios.

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Ce-mi place despre tine laughing.
Take care boy.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Ție îți place ce scriu, ce spun și ce gândesc...alții își bat joc :-

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Of, of :*

| sniper2998 a răspuns:

Capralaughing)))))rolling on the floor)))))rolling on the floor)))rolling on the floor))))rolling on the floor)))rolling on the floor)))rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| anonimul0826 a răspuns:

Cum iti place tielaughing)