| Doar eu_5952 a întrebat:

Care este cea mai stupida intrebare care ati vazut-o pe TPU in afara de asta?

6 răspunsuri:
| CristinaElena96 a răspuns:

Cele mai stupide intrebari de TPU a pus capac una la care am ras jumate de ora deci fii atenta:
am 12 ani mi-a curs sperma pot sa raman insarcinat? si ce pot sa fac pentru a preveni sarcina"
si unu dintre membri i-a zis:danseaza pe manele 9 luni si mananca multe banane"
sau alta daca iti bagi degetu nu stiu unde ramai insarcinata
astea is intrebari de copii de 12-13 ani maximyawn
laughing

| ingerell a răspuns:

Doamneee
pur si simplu sunt multe
dar pe asta am salvato pentru ca m-am tavalit pe jos de ras
si nu e singura oricumlaughing)))
''Buna, intrebarea este cam aiurea, dar ma tot gandesc: cum se face un copil? fata (femeia)
trebuie sa consume sperma sau baiatul(barbatul trebuie doar sa "i-o traga"?
Daca fac sex cu cineva dar nu consuma sperma exista sanse sa ramana gravida?
''

| ingerell a răspuns:

Aia cu bacu dupa facultate si cu degetu daca sil baga ramane insrcinata le'am citit
dar sunt extrem de muuultelaughing))

| Nimic special a răspuns:

" Cum fac o fata/baiat sa ma placalaughing?" [multi pun intrebarea asta]
"ce clasa sociala ailaughing? " "Ce culori de elastice de par preferi [ceva de genu suna intrebarea].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu vroia sa-si dea bacu dupa facultate. Frumoasa glumitza lui, ca si el dealtfel laughing

| ionelafrumusik89 a răspuns:

Da am vazut multe intrebari stupide
ceva sde genul asta buna am 15 ani si ma numesc alex si am facut sex doar odata pot ramane insarcinat findca imi doresc un bebe
laughinglaughingdoamne copii asta nu au mintelaughinglaughing