| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai stupida intrebare care ai vazut-o pe TPU?

Răspuns Câştigător
| rlkaa a răspuns:

Era aia care se intreba daca mai ramane virgina daca baiatu "se spermeaza" la ea in gura laughing)))
cata prostie...

14 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Cam asa era: "Magazinul de unde cumparam lapte era inchis. M-am dus la altul si acolo laptele era cu 10 bani mai scump. Credeti ca se vor supara parintii?" laughing Intrebarea asta nu a fost la T/A

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

A pus o colega intrebare la misto, cica: cand stranut ma pis pe mine, ce sa fac? rolling on the floor e trist ca isi bate joc de siteul asta straight face

| EuEduard a răspuns:

Intebarea ta

| smile1 a răspuns:

De unde vin copii?laughing)

| herbalist a răspuns:

"cum se canta la pahare?''

| andreeagabriela a răspuns:

Intrebarea pe care tocmai ai pus-o tu.laughing

| Yamatooo a răspuns:

Intrebarea asta.nusi are rostu'

| Asdffk a răspuns:

"va place JB? " raspunsul meu: bleahh

| zdrux a răspuns:

Cele mai idioate intrebari, sunt ale tale. Desigur, esti si tu un idiot!

| Anca_9035 a răspuns:

Cica:"Daca cazi in cap, mori?"

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cu gramada dar cea mai stupida intrebare asta e http://www.tpu.ro/educatie/iisus-a-murit-virgin/

| Miculpestisor a răspuns:

Asta: "de ce nu le cresc pasarilor radacini?"

| miki_3263 a răspuns:

Buna.sincer pentru mine toate sunt interesante pentru ca ficare are anumite lucruri care nu le stie si vrea sa le afle.happy deci sunt toate interesante:*

| Sweety_5059 a răspuns:

Cine vrea sa ma injure acum. nu prea are rost nu? asta ii