| EllaLemonade a întrebat:

Care e cea mai stupida intrebare pe care ati vazut-o pe TPU?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Greu de spus. siteul asta reuseste sa ma surpinda in fiecare zi

| Tweetymrrr a răspuns:

Pe ziua de azi, cred că asta. http://www.TPU.ro/......ce-vreti/.
Succes!

| Elly213 a răspuns:

Nu ma pot decide.Site-ul e cam plin de astfel de lucruri.In loc sa intrebe ceva importa le vine sa intrebe."cum pot fi sirena?"laughing)

| Daea a răspuns:

Pai, milioane...
Nu retin textual, dar, asta imi vin in minte acum, ca exemplu, o tipa spunea ca isi iubeste iubitul si face sex cu el zi de zi, se intreba daca mai este virginarolling on the floor, specifica si cum face sex ca sa nu avem dubiirolling on the floor Deci... batem cruci inainte de a deschide site-ultongue happy

| Lexiiie a răspuns:

Zilnic apar intrebari stupide dar care ma fac sa rad, de exemplu, in ce data e ziua mea? sau cum pot deveni varcolac? ...etc.etc.etc laughing

| alxalx a răspuns:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tinar care urca pe casa ciinele sa vada daca poate zbura, aluneca pe tabla si cade iar ciinele cade pe el Tinarul se alege cu un picior sucit si il invinovatea pe Dumnezeu ca a iubit mai mult ciinele ca pe el.Ii explicau colegii ca este chestie de gravitatie el mai greu cade primul, ciinele mai usor cade pe el.El cu piciorul in ghips ciinele zburda.El nu pricepe nici in ziua de astazi