| keytleen a întrebat:

Care este cel mai bun sex vaginal sau cel oral?

13 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Sexul vaginal este pe primul plan, acolo se simt ambii parteneri bine.
Sexul oral este mai mult pentru excitarea reciproca. amandoua sunt buna, placute, dar diferite.
depinde de persoana ce prefera, eu il prefer pe cel vaginal.

| OnuOnulică a răspuns:

Sex anal.

| relian a răspuns:

Cel mai bun sex este normal cel vaginal.Acum ca oamenii mai fac si altundeva asta e ca na omul este curios.Dar nici un sex nu se compara cu cel vaginal.Bine acum depinde cum spunea cineva pe aici si de marimi atit la barbat cit si la femeie.Dar vorbeam aici despre sex la modul general.

| h3r a răspuns:

Asculți de ăștia de pe TPU și tu...mai bine încerci să fii sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru puturosi (baieti ) sexul oral, eu prefer sexul vaginal deoarece se munceste la comunwinking

| bogdan72 a răspuns:

Mai bun? Ce intelegi prin mai bun?

Daca intrebarea e care e mai placut, depinde de fiecare. E ceva subiectiv. Multa lume le practica pe amandoua.

| trance04 a răspuns:

Depinde de partener, intelegi tuwinking

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Oral ca poti sa o pacalesti, iti voi zice si cum, cand nu se asteapta blocheaza-i capul cu mainile si impinge cat mai mult, asta o va face sa se sufoce si in momentul ala o sa traga aer cat mai mult si vei avea asa un efect de suctiune. numai bine happy

| ElyNix23 a răspuns:

Sexul vaginal este cel mai bun. Cel oral este scârbos, mă rog, din punctul meu de vedere.
Dacaă îl iubești pe iubitul tău, îi faci și oral. Acum depinde de la persoană la persoană. laughing
Pa, pa!

| emily27ro a răspuns:

Cel care iti place sau iti cade bine, se poate sa fie intro gaura care nu ai specificato.

| emily27ro a răspuns:

Cel care iti cade bine, s-ar putea sa fie gaura care nu ai mentionato

| KameliaU a răspuns:

Ambele!

| GuRruTPU a răspuns:

Incearca si o sa vezi