| DenisaMetal a întrebat:

Care este diferenta dintre sex cu prezervativ si fara prezervativ?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Când faci cu prezervativ eşti ferit de sarcină nedorită şi de boli cu transmitere pe cale sexuală, fără prezervativ e invers, te loveşti de o sarcină nedorită plus boli.
Te pup!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește contaminare cu boli și o sarcină, fără prezervativ!
Pa, pa.

| Oana92 a răspuns:

Prezervativul fereste de boli si de sarcina, diferenta o deduci tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de perceptiile fiecaruia.

| Liliana1981 a răspuns:

O boala si o sarcina. Doar atat. Se merita?

| BlackOldSun a răspuns:

Oamenii care stii ce fac cu cap si sunt sanatosi stiu ca diferenta este in placerea sexuala mai intensa fata de prezervativ! sarcini si alte bullshit au in cap doar copii care nu stiu ce fac!

| Jackul336 a răspuns:

Raspunsul il vei afla peste 9 luni

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jackul336):

Cel mai bun raspuns, Ai vot!

| mihnea123abc a răspuns (pentru Jackul336):

laughing)) bun raspunsu`

| Jackul336 a răspuns (pentru mihnea123abc):

Ideea e ca fara prezervativ dureaza mai putin decat cu prezervativ glandul intra direct in contact cu peretii umezi ai vaginului

| VelvetLight a răspuns (pentru Jackul336):

laughing))) Superb raspuns! laughing