| anonim_4396 a întrebat:

Ca femeie, daca sotul/iubitul are prezervativ, sau face fara, se simte vreo diferenta? E ceva diferit sau e tot aia?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Se simte bine pentru amândoi fără nimic, dar depinde daca vrei sa riști

| confusedgirl223 a răspuns:

Nu se simte cine stie ce diferenta. Nu se simte diferenta atat de mare incat sa merite sa risti o sarcina laughing)

| BlankSpace a răspuns:

Diferenta consta in grosimea prezervativului. Daca este mai subtire se poate simti mai bine dar daca este mai gros, acesta va aluneca mai bine iar riscul va fi mai mic. Sper ca te-am ajutat!