| alexandra1818 a întrebat:

Care este farmecul si importanta primei iubiri? ce reprezinta asta pentru voi? vreau mai multe opinii

5 răspunsuri:
| forever4u a răspuns:

Farmecul si importanta este ca nu poti sa stai fara sa te gandesti la aceea persoana, sa zambesti de cate ori o vezi, sa iti placa sa vorbesti cu ea, sa te uiti in ochii ei....si poate peste cativa ani sa iti amintesti de aceea iubire, prima, si zambesti ca s-a intamplat. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fete cica ar inseamna mai mult decat pentru baieti, dar nu sunt de acord. Prima iubire nu inseamna ca faci sex, iar fetele numai asta baga la inaintare.
Sfatul meu cel mai sincer : impartasiti0va prima dragoste si nu o pastrati in voi!

| TuRneR01 a răspuns:

Sentimentul ala high care il ai dupa ce ai fumat un cui (Poate sti ce zic)

Nu stiu niste amintiri frumoase care le-am trait imi amintesc cu drag de acea persoana...

| soricelulRulz a răspuns:

Prima iubire? cel mai frumos lucru, momentele care nu le vei putea uita niciodata, primul sarut, primi fluturas, primul "te iubesc" sunt lucrurile pe care ti le vei aminti si la batranete

| Condurache_Andreea_1998 a răspuns:

Prima iubire....hmmm,pai este primul moment din viata ta cand ai primul sarut, cand simti cel mai puternic sentiment, asa ceva nu se uita niciodata :*