| simplegirl2 a întrebat:

Care sunt sentimentele/trairile primei iubiri? A-ti putut sa o uitati?; P

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am cum să uit pentru că a ajutat la conturarea caracterului și personalității mele. A însemnat mult mai mult decât simpli fluturi (dinozauri) în stomac deși a fost placut să simt și așa ceva. Toate relațiile trăite au fost speciale, nu le regret și mereu ajung să zâmbesc când ceva mă face să îmi amintesc și ele apar în fața ochilor mei ca blânde himere.

https://www.youtube.com/watch?v=51tvZnkn5V8

| RAY a răspuns:

Sincer nu am putut ca sa o uit, desi a fost la distanta totul =ma refer ca relatia era doar online

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Nah....ma refeream mai mult cele fata in fata, deoarece sentimentele sunt mai puternice happy

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Daca am plans 2 ani dupa aia si mereu in depresi a fost a naibi de puternica, am iubit-o enorm de puternic

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Ohh scuze....nu stiam ca baietii sunt asa sentimentali.Pentru mine ce este real atunci cand va imbratisati, va sarutati etc. astea sunt mai importante happy

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Nici eu nu credeam ca exista iubire sau ce anume e iubirea,nici nu credeam ca o iubeam,noi baieti ignoram ceea ce simtim,ne place sa aratam ca suntem lipsiti de sentimente,ca nu iubim, stiu ca e ceva irational da asa gandim, cu cat o ignoram cu atat o iubeam mai mult, prieteni mei spuneau ca nu poti iubi ceva ce nu ai cunoscut real, poate ca sunt o persoana mai rationala m-a afectat asa puternic, gandeste-te ca sunt multi baieti care se sinucid din iubire, un barbat cu greu isi revine dintr-o relatie bine acum in vest sau mai schimbat lucrurile barbati merg la psiholog unde se descarca emotional

| gemeni6226 a răspuns:

Sentimentele primei iubiri nu se uita niciodata.E un sentiment de euforie deosebita ce de foarte putine ori ti-e dat in viata sa traiesti.
Chiar zilele astea ascultam melodia ''Prima iubire ''cintata de formatia Akcent, cel putin de 5 ori pe zi si uite acum a venit intrebarea ta in acest sens:). https://www.youtube.com/watch?v=PR6veAWnk2U

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milă, nu este loial să-i provoc suferință. Îmi dau silința să-l sprijin atât cât pot şi eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au trecut 2 ani si nu am uitat-o.Imi pare asa de rau ca am pierdut persoana iubita

| Victor453 a răspuns:

Sunt sentimente sincere si magice
nu!, si nu prea cred ca voi uita vreodata

| Pietricel a răspuns:

In niciun caz.