| bebitza a întrebat:

Ce faci cand ti-e dor de prima iubire?
ai mai da o sansa primei iubiri?

Răspuns Câştigător
| ella_5854 a răspuns:

Sincera, daca chiar ti la prima iubire si daca chiar trebuie sa ii mai dai o sansa, eu zic ca nu ai ce pierde. Dar te intreb: el tine la tine?, conteaza si asta. Daca si el te mai iubesti si tu la fel, eu zic ca aveti 99, 9% sanse sa va impacati. Mult SUCCES!

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As mai da o sansa oricarei foste relatii dar depinde de unele lucruri.

| Razvan a răspuns:

Nu.Trecutul e trecut. Daca as da replay stiu bine ca as regreta.Cunosc prea bine ce poate declansa o privire mai insistenta.Deci nuraised eyebrows

Abh
| Abh a răspuns:

Cand mi-e dor de prima iubire, ma duc la ea, imi este partener de viata.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ar fi imposibil. Nu dintr-un punct de vedere, ci din orice unghi as privi. Sper sa am inspiratia necesara sa ii dau o sansa urmatoarei, care nu mi-a gresit cu nimic. Daca va exista.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu am trait asa ceva inca happy. Dar sunt de parere ca toti meritam o sansa thinking Acum depinde numai de tine si de el.

| anna01 a răspuns:

As da o sansa unei a doua iubiri.

| carmin a răspuns:

Oricine merita o sansa. Daca stii ca el, tine in continuare la tine, ca te iubeste si tu il iubesti.nu mai sta pe ganduri.Fi-ti din nou impreuna.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu primei iubiri i-as mai da o sansa, sa fie totul ca la inceput, frumos... mii dor de prima iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ati mai da o sansa 100/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire? Nimic nu mai stiu de ea, atat doar pastrez amintirea ei frumoasa si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti sigura ca mai ti la el si el la tine da. cel putin eu am trecut prin asta si acum suntem impreuna si ne e super bine impreuna... dar fa asta doar daca esti sigura de sentimentele tale si ale luiwinking