| Jonnymiksa a întrebat:

Care este marea dilemă a femeilor în relaţiíle de dragoste mai ales după partida de sex, și care sunt întrebările la care vor întotdeauna să le răspundem?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca ar fi sa vorbim amanuntit despre asta nu am avea unde sa scriem atat.Dar asa din mare:
O femeie cand incepe o relatie in primul rand se gandeste daca este ceva serios,daca el o place sau o vrea doar pentru sex,daca ea e suficient de buna,sau el suficient de bun,daca planurile lor coincid,daca el este ceia ce vrea,dac ea este ceia ce el vrea,daca isi pot oferi fidelitate unul altuia,daca se pot descurca impreuna,daca se iubesc pe bune,cum ii vad altii din exterior etc si lista poate sa continue in functie de cat e de serioasa relatia.
Dupa sex ar vrea sa stie daca ti-a placut,daca te-ai simtit bine,daca sa descurcat,daca iti place fizic de ea,daca e mai buna decat alta,daca mai vrei, daca o sa vrei doar asta, daca o sa vrei si alt tip de sex, daca ai vreo fantezi, daca vrei sa ii indeplinestie ei o fantezie dar din nou astea sunt pe parcurcursul relatie nu toate intr-o singura seara.
In general femeile vor complimente si laude subtile.

| Jonnymiksa explică (pentru Freya1):

Un răspuns mulţumitor.- Merci*

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

NU am dileme dupa sex laughing
Intrebari sunt multe, dar nu le pun directwinking

| Jonnymiksa explică (pentru alina2k18):

E bine şi aşa,, ok!